dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

WebdesignProgramováníCeník


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Ceník

Celkovou cenu pro obecnou aplikaci je těžké, možná dokonce nemožné fundovaně určit. Proto vám zde ukážeme, jak asi vypadá výpočet ceny díla. Jelikož chápeme, že cena je "až" na prvním místě, poskytujeme každému zájemci o naše služby, konzultace vedoucí k určení ceny díla zdarma.

Cenu za kompletní vývoj aplikace rozdělujeme do několika částí, aby to pro klienta bylo průhledné. Nechceme totiž zbytečně plýtvat prostředky našich zákazníků:

  • Podrobná analýza
  • Návrh designu prezentace
  • Výroba HTML stránek
  • Naprogramování skriptů

  • V případě potřeby dále zajistíme migraci dat z vaší původní aplikace či naplnění databáze novými daty.

    Cena za výrobu kompletní prezentace u nás začíná již na 2000 Kč.

    © 2002-2015 Dobrá společnost