dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

WebdesignProgramováníCeník


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Webdesign

Design - důležitá věc internetových prezentací. Mnohými nedoceňována, jinými zase přeceňována, což se projevuje hlavně v přítomnosti různých blikátek a hejblátek, které v důsledku spíše ruší. Naším vnímáním je to však marketingový nástroj a tomuto faktu je třeba podřídit vývoj prezentace. Ano, inernetová prezentace bude styčným bodem vaší společnosti se zákazníky či obchodními partnery. Podobně jako malinká vizitka nebo naopak reklamní šot vysílaný televizemi. Proto velmi záleží na vzhledu a celkovém dojmu, kterou jejich návštěvník při procházení získá. V dnešní, multimediální době jsou mnohdy vaše stránky prvním kontaktem s vaším zákazníkem. Podobně, jako vaše marketingové oddělení je plné energických a schopných lidí. Je proto důležité, aby byl hned první dojem výborný.

Nabízíme vám tedy výrobu kvalitního designu vaší budoucí prezentace tak, aby mohla vaši firmu reprezentovat na vysoké úrovni.

Naše služby obsahují:

 • HTML/XHTML
 • JavaScript
 • Java
 • XML/UML
 • Flash animace

 • ..a mnoho dalšího

  Prezentaci nejprve konzultujeme se zákazníkem. Rádi pomáháme firmám, které chtějí teprve na internet prorazit. Snažíme se pochopit názor klienta na vzhled a funkčnost prezentace a aplikujeme jej na naše zkušenosti tak, aby výsledné dílo bylo opravdu dokonalé po všech stránkách. Jelikož u zvláště velkých prezentací pracují na jednotlivých segmentech různí lidé, čehož hlavní výhodou je rychlost a kvalita zpracování, ale na druhou stranu hrozí "informační šum" mezi těmito lidmi, je třeba již od začátku zaujmout správný postoj a konstruktivní uvažování.
  Těchto nebezpečí jsme si velmi dobře vědomi, a proto při všech našich činnostech aplikujeme veškeré naše zkušenosti a dovednosti. Můžete si být tedy jistí, že vaše prezentace se dostala do těch správných rukou.

  Vyrobíme na zakázku jakoukoliv prezentaci počínaje jednoduchými informačními stránkami, až po různé elektronické katalogy či redakční systémy.

  Kontakt

  V případě zájmu o výrobu prezentace nebo pokud se chcete jen více informovat, kontaktuje nás

  © 2002-2015 Dobrá společnost