dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Dobrá společnostKontaktZaměstnání


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Jsme Dobrá společnost

DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o. byla založena 8. prosince 2006. Založení právnické osoby předcházel relativně dlouhý vývoj, který se datuje od konce roku 1998, kdy vzniklo sdružení Outline.
Služby hostingu byly poprvé spuštěny 20.12. 1998 na počítači Pentium 166, fyzicky umístěném v Českých Budějovicích, v jedné firmě, která nám poskytla připojení zdarma. Server byl pojmenován po oblíbené komixové postavičce - Asterix. Tento památný počítač máme stále ještě s původní instalací RedHatu 5.2 v sídle firmy.
Postupem času se samozřejmě počet serverů zvyšuje, protože servery pravidelně přidáváme a ty vysloužilé obměňujeme. Nyní nabízíme služby sdíleného hostingu na Unixových a Windows systémech, dále VPS hosting a dedikované servery. Portfolio našich služeb tak roste souběžně s vývojem internetu a se stoupajícími nároky našich stávajících i potenciálních zákazníků.

I nadále chceme poskytovat kvalitní služby za rozumnou cenu.
Pokud nám máte chuť napsat, sdělit nějakou připomínku, či názor, budeme velmi rádi, pokud tak uděláte.

© 2002-2015 Dobrá společnost