dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Co nabízímeSlužbyCeník


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Dedikované servery

Pokud vám nestačí kvůli rozsahu vaší aplikace nebo z důvodu potřeby vysoké bezpečnosti vašich dat nebo máte jiné důvody, proč vám nevyhovuje tzv. "sdílený hosting", je možné využít vlastního (dedikovaného) serveru.
DOBRÁ SPOLEČNOST nabízí širokou škálu služeb a možností pro zájemce, kteří si chtějí svůj server spravovat vlastními silami, ale i pro ty, kteří správu svého serveru svěří nám.

Co Vám to přinese?

Dedikovaný server je stroj, který budete využívat jen a pouze vy. Server bude umístěn společně s našimi dalšími servery na páteřní síti internetu, budete moci provozovat vlastní programy a aplikace, které není z různých důvodů možno provozovat na sdíleném hostingu.

V případě zájmu vám rádi pomůžeme s návrhem HW tohoto stroje. Díky našim zkušenostem dokážeme odhadnout potřeby vašich aplikací, čímž vám pomůžeme ušetřit nejen významné finanční prostředky, ale i čas.

Pro koho jsou naše služby vhodné?

Služby rádi nabídneme grafickým studiím, developerům webových aplikací, provozovatelům různých portálů apod.

Kontakt

Pokud se chcete informovat o dalších možnostech nebo máte zájem o umístění dedikovaného serveru, napište nám na:
info@dobraspolecnost.cz
nebo volejte na telefon 732 13 68 68.

© 2002-2015 Dobrá společnost