dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Umístění serverůOperační systémyDatabázeEmailAdministrační nástrojeMigrace mailu


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Databáze

Našim zákazníkům standardně nabízíme jednu z databází MySQL a Postgres. Každá z databází má své výhody, proto je dobré jejich výběr pečlivě zvážit. S tímto výběrem vám velmi rádi pomůžeme.

MySQL

MySQL je snad nejznámější databázový stroj pro Linux. Tato databáze je známa svou rychlostí a jednoduchostí používání. Za léta existence si získala mnoho spokojených uživatelů a zaujmula pevné místo na trhu.

Postgres

Databázi Postgres si nejspíše vyberou již zkušení vývojáři internetových aplikací. V Postgres můžete psát vlastní uložené procedury, triggery, funkce. Je vhodná pro velmi rozsáhlé aplikace, kde je též nutné využívat transakcí.

MSSQL

SQL databázi od Microsoft není potřeba dlouze představovat. Ideální k ASP.NET hostingu.

K databázím poskytujeme grafické administrační rozhraní.

© 2002-2015 Dobrá společnost