dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Umístění serverůOperační systémyDatabázeEmailAdministrační nástrojeMigrace mailu


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Email

Nedílnou, a často i hlavní, součástí internetu jsou emailové služby. My se snažíme, aby naši zákazníci mohli využívat veškeré jeho možnosti. Neustále sledujeme vývoj aplikací, abychom mohli vždy přinášet veškeré možnosti emailu. Základem je antispam, antivir, grafické administrační rozhraní a možnost číst a psát poštu přes www rozhraní.

Naší specialitkou je tzv. "mailinglist". Tato služba umožňuje provozovat emailovou konferenci nebo je to způsob, jak snadno informovat vaše obchodní partnery.

© 2002-2015 Dobrá společnost