dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Umístění serverůOperační systémyDatabázeEmailAdministrační nástrojeMigrace mailu


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Umístění serverů

Naše servery jsou umístěny u společností Casablanca, Master Internet a Starnet. Servery jsou vzájemně zálohovány, takže je tak předejito případným výpadkům. Servery jsou připojeny do internetu rychlostí 1 Gbps (2 x 1 Gbps transit, 3 x 1 Gbps NIX.CZ), takže je zajištěna výborná dostupnost serverů jak z České republiky, tak ze zahraničí.
Navíc se tato konektivita průběžně zvyšuje.
DNS servery jsou umístěny v různých sítích, aby v případě výpadku jedné byla stále zajištěna dostupnost DNS služeb.

Naše servery splňují nejnáročnější kritéria tak, aby byl zajištěn nepřetržitý provoz s minimálním nebo žádným počtem výpadků zaviněných hardwarem.
V současné době provozujeme servery na platformě Intel s procesory Core2Duo a P4.

© 2002-2015 Dobrá společnost