dobra spolecnost, webhosting, registrace domen, servery
Doména
ID/Heslo
   Webhosting       Internetové prezentace       Servery       Technické údaje       FAQ       Spolupráce       O nás       Aktuality       Přihlášení       Sitemap   
spacer

Přehled programůObjednávkaCeníkCo nabízímeWebhosting zdarmaZárukaPodmínky


Aktuality
Problém s mailem - 04.07. 2017
Řešíme problém s poštovním serverem, prosíme, sledujte tuto zprávu, budeme zde informovat o ukončení odstávky. Omlouváme se všem.

Provoz serveru byl obnoven v 10:54 - po 4 hodinách. Příčinou výpadku byla nadměrná zátěž serveru kvůli útoku na poštovní schránky, jejichž cílem bylo odhadnutí hesla. Důsledkem byla porucha jednoho z disků a nestabilita serveru. Data jsme překopírovali na jiný pár, čímž byl problém vyřešen.  » Další

Provozovatel
DOBRÁ SPOLEČNOST, s.r.o.
Vlkova 587/22, Praha 3
IČO: 27113132
 +420.732 13 68 68
Měření dostupnosti
Monitoring dostupnosti
Profesionální webhosting
- Profesionální umístění internetových prezentací.

Nabízíme velkorysý a pružný rozsah služeb speciálně určený pro uspokojení potřeb každého zákazníka. Soustavně pracujeme na vylepšování a zvětšování rozsahu námi nabízených služeb. Náš cíl je spokojený zákazník, a tak k dosžení tohoto stavu věnujeme všechnu naši energii.

Hostingové programy

V portofilu našich hostingových programů naleznete varianty, které jsou určeny pro malé a soukromé stránky, nebo i varianty, které jistě využijí společnosti, které plánují na internet prorazit s vyspělým informačním sytémem určeným pro firemní klientelu, B2B, B2C, apod. Každý hostingový program je navržen tak, aby si každý mohl vybrat určité služby za finanční obnos, který je ochoten věnovat.

Email

Každý hostingový program obsahuje určitý počet emailových schránek - od jedné až po neomezené množství. Můžete se tedy rozhodovat při volbě hostingového programu i na základě počtu schránek. Je též možné zvolit jako doplňkovou službu tzv. "mailinglist". Tato služba vám umožní provozovat například emailovou konferenci nebo prostředek k informování vašich klientů či dodavatelů.
Pokud potřebujete pracovat s vaší poštou odkudkoliv, nabízíme standardně možnost využívat www rozhraní pro správu pošty.
Dále poskytujeme možnost administrace pošty přes www administrační rozhraní. Tato aplikace dovoluje zakládat nové emailové schránky, aliasy, měnit hesla atd. Samozřejmostí je možnost využívání POP3 protokolu pro stahování pošty, i jeho zabezpečené verze POP3s. Stejně tak IMAPs protokolu.

Databáze

U některých internetových prezentací je neodmyslitelnou součástí databáze. My, na základě vynikajících zkušeností, standardně poskytujeme databáze MySQL a Postgres

Statistiky přístupů

Pokud vás zajímá návštěvnost vašich stránek, odkud návštěvníci přišli, jak dlouho se zdrželi, o které informace měli zájem, kolik bylo návštěvníků za den nebo za měsíc a další potřebné informace, poskytujeme zpracování statistik návštěvnosti.

Kontakt

Pokud by jste se nás chtěli na cokoliv zeptat, napište nám na:
info@dobraspolecnost.cz

© 2002-2015 Dobrá společnost